Steer Show
Grand Champion
Harper Johnson
Reserve Champion
Harper Johnson
Class 1
1. Harper Johnson
2. Kaylin Acker
3. Augustus Olsen
Class 2
1. Harper Johnson
2. Asa Olsen
3. Kaimy Chaveria
4. Hadlee Hoetling
Class 3
1. Emily Durbin
2. Payton Durbin
3. Hadlee Hoetling
Heifer Show
Supreme Heifer
Landry Kleman
Reserve Supreme
Will Young
Class 1
1. Will Young
2. Landry Kleman
Class 2
1. Copper Farris
2. Brett Young
Class 3 -Exotic
1. Landry Kleman
2. Chesney Farris
3. Brett Young
Champion Exotic Landry Kleman
Landry Kleman
Reserve Exotic
Will Young
Barrow Show
Grand Champion Barrow
Chesney Farris
Reserve Champion Barrow
Zachary Huseman
Berkshires Class 1
Class 1
1. Riley Ramaekers
2. Jett Ramaekers
3. Blakely Kleman
Breed Champion
Riley Ramaekers
Breed Reserve
Jett Ramaekers
Chestershires
Class 2
1. Addie Birkenfeld
2. Chesney Farris
3. Lexi Ramaekers
4. Autumn Birkenfeld
Breed Champion
Addie Birkenfeld
Reserve Champion
Chesney Farris
Duroc
Class 3 – Lt. Wt.
1. Breyson Birkenfeld
2. Riley Ramaekers
3. Copper Farris
4. Lexi Ramaekers
5. Sy Welps
Breed Champion
Breyson Birkenfeld
Breed Reserve
Riley Ramaekers
Hampshires
Class 4 – Lt. Wt.
1. Blakely Kleman
2. Copper Farris
3. Sterl Welps
Class 5 – Hvy. Wt.
1. Chesney Farris
2. Zachary Huseman
3. Lexi Ramaekers
4. Jett Ramaekers
Breed Champion
Chesney Farris
Breed Reserve
Zachery Huseman
Polands
Class 6
1. Addie Birkenfeld
2. Zachary Huseman
3. Copper Farris
Breed Champion
Addie Birkenfeld
Breed Reserve
Zachary Huseman
Spots
Class 7
1. Chesney Farris
2. Riley Ramaekers
3. Oren Welps
Breed Champion
Chesney Farris
Reserve Breed
Riley Ramakers
Yorkshire
Class 8
1. Blakely Kleman
2. Bradyn Bullard
3. Chesney Farris
Breed Champion
Blakely Kleman
Reserve Breed
Bradyn Bullard
Cross
Class 9 – Lt. Wt.
1. Oren Welps
2. Harper Johnson
3. Sterl Welps
4. Sy Welps
Class 10 – Med. Wt.
1. Autumn Birkenfeld
2. Bradyn Bullard
3. Harper Johnson
4. Copper Farris
Class 11 – Hvy. Wt.
1. Jett Ramaekers
2. Zachary Huseman
Breed Champion
Autumn Birkenfeld
Reserve Breed
Bradyn Bullard
Showmanship
Cattle – Senior
Landry Kleman
Cattle – Junior
Copper Farris
Barrows – Senior
Harper Johnson
Barrows – Junior Autumn Birkenfeld
Autumn Birkenfeld